ТОМ 1 – ВСТУП ДО ОСНОВ ФОРЕКСУ

Read Time:1 Second

СІНГАПУР: Незважаючи на млявий ринок праці, технічний талант у фінансовій галузі користується таким попитом, що багато кандидатів отримують безліч пропозицій про роботу і пропонують збільшення зарплати, повідомили кадрові агентства.
Пан Нілай Хандельвал, керуючий директор Michael Page Singapore, сказав, що кандидати в галузі технологій мають принаймні від двох до трьох пропозицій про роботу.
“Мобільність талантів була проблемою, і попит з боку існуючих та нових компаній високий у порівнянні з пропозицією. Для того, щоб забезпечити технічний талант, ми спостерігали, як компанії зустрічають пропозиції, так і пропонують вищі за звичайні надбавки до зарплати », – сказав він.
Попит зростав завдяки COVID-19 та різним проектам з трансформації технологій, але технології вже були невідповідністю попиту та пропозиції до пандемії, додав він.
Банки не лише оцифровують багато своїх функцій, але і сектор фінтех швидко розширюється із запуском віртуальних банків, нарощуванням платформ електронної комерції та зростанням платформ криптовалют, сказав пан Фаїз Модак, старший менеджер з питань технологій та трансформації в Роберт Уолтерс Сінгапур.
І фірми шукають не просто розробників чи інженерів, вони все частіше шукають людей, що володіють комбінацією навичок. В умовах дефіциту працівників, які мають як технічні, так і функціональні бізнес-знання, фірми змагаються за однакові здібності та збільшують зарплату, сказав пан Модак.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

File:

Close