Cilt 1 – FOREX’İN TEMEL BİLGİLERİNE GİRİŞ

Read Time:1 Minute, 13 Second

SİNGAPUR: İşe alım ajansları, durgun bir iş piyasasına rağmen, finans sektöründeki teknoloji yetenekleri o kadar talep görüyor ki, birçok adayın birden fazla iş teklifi alması ve maaş artışları teklif edilmesi.
Michael Page Singapur’un genel müdürü Nilay Khandelwal, teknoloji alanındaki adayların en az iki ila üç iş teklifi olduğunu söyledi.
“Yetenek hareketliliği bir meydan okumaydı ve mevcut ve yeni şirketlerden talep arzla karşılaştırıldığında yüksek. Teknolojik yetenekleri güvence altına almak için, şirketlerin ya karşı teklif sunduğunu ya da normal maaş artışından daha yüksek teklif sunduğunu gördük ”dedi.
COVID-19 ve çeşitli teknoloji dönüştürme projeleriyle talep arttı, ancak teknoloji zaten salgından önce arz-talep uyuşmazlığının olduğu bir alandı, diye ekledi.
Bankaların birçok işlevini dijitalleştirmesi değil, aynı zamanda fintech sektörü de sanal bankaların lansmanı, e-ticaret platformlarının büyümesi ve kripto para birimi platformlarının yükselmesiyle hızla genişliyor. Robert Walters Singapur.
Ve firmalar sadece geliştiriciler veya mühendisler aramakla kalmıyor, aynı zamanda beceri kombinasyonuna sahip insanlar için giderek daha fazla kaynak sağlıyorlar. Bay Modak, hem teknik hem de işlevsel iş bilgisine sahip işçi eksikliğiyle, firmalar aynı yetenek için rekabet ediyor ve maaşları artırıyor, dedi.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

File:

Close